ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB JE ZDE V BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


OCHRANA AUTORSKÝCH PRÁV

Všechny publikované fotografie jsou majetkem společnosti "Lanordica-Extraflame" a Top-el.spol.s.r.o.

Texty k výrobkům jsou majetkem společnosti Top-el, spol. s r.o.

Použití pro komerční účely podléhá "Autorskému zákonu".Úvod » KRBOVÁ KAMNA - POUŽITÁ

KRBOVÁ KAMNA - POUŽITÁ

Jedná se o krbová kamna a peltová kamna, která jsme provozovali na našem showroomu. V kamnech bylo topeno přesně podle doporučení výrobce. Kamna jsou kompletně vyčištěnna a zkontrolována. Jsou plně funkční. Kamna mohou vykazovat malé vnější poškození jako jsou nepatrné škrábance, lehké oděrky ši malá poškození keramiky, která jsou ale v místech, která nejsou přímo viditělná.

Na tyto výrobky je poskytnuta záruka v souladu s občasnkým zákoníkem a zákonem o ochranně spotřebitele § 2167 písm. c) a § 2168 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, § 13 a § 24 odst. 7 písm. k) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Délka záruční doby u těchto výrobků je 12 měsíců. U použitých věcí prodejce neodpovídá za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí spotřebitelem. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a konstrukční vady.