Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. PELETOVÁ KAMNA EXTRAFLAME
 3. Modelová řada Evolution line

Peletová kamna na pelety

Evolution Line je nová řada produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly novým potřebám spotřebitelů, kteří se stále více zabývají kvalitou, užitnou hodnotou, výkonem a ekologií.

Je vhodná především pro nízkoenergetické a pasivné domy, kde je požadavak na těsnost a mít možnost přisávat vzduchu pro spalování z exteriéru. Tím nedochází k tlakovému ovlivňování vnitřního prostředí. Spotřebiče z této řady jsou zcela hermeticky těsné a mají centrální přívod vzduchu.

Každý prvek je charakterizován vysoce technologickými vlastnostmi, které zlepšuje každodenní používání, a současně snižují potřebu časté údržby a zároveň zajišťuje vysokou spolehlivost.

Vysoké standardy kvality komponentů a pečlivý design a bezpečnost činí tato zařízení ideální volbou pro ty, kteří chtějí něco zvláštního ve svém domově.

Evolution Line je nová technologická generace "inteligentních" kamen, tišší, samočistící, bezpečná a citlivá, které vytvářejí teplo téměř okamžitě, jakmile jsou zapnuta a především snadno ovladatelná dálkovým ovládáním:

TICHO: Tichý provoz bez ztráty účinnosti

Umožňuje zcela vyloučit ventilátor teplého vzduchu, čímž získáte maximální akustický komfort a současně maximální výkon k ohřevu vody v domácích radiátorech.


PRAKTICKÉ:  Rošt kamen se čistí automaticky

Systém sestávající z inovačního motoru, který automaticky odstraňuje zbytky spalování pelet bez nutnosti zásahu uživatele. Zásuvka na popel se musí vyprázdnit až po několika dnech provozu. Konkrétní řešení pro ty, kteří často používají kamna.


BEZPEČNÉ: Technologie a inovace pro vaši bezpečnost

Úplně izolovanost od okolního prostředí, a to jak pro nasávání spalovacího vzduchu, tak pro vypouštění zbytků spalování, zajišťuje maximální bezpečnost a komfort. Tento speciální systém je dosažen těsností zásobníku pelet a spalovací komory včetně žáru odolných dveří.


RYCHLOST: Okamžité zapálení kdykoliv

Rychlé zapálení za všech povětrnostních podmínek (vlhké i studené) díky keramické žhavicí svíčce, která uvolňuje o 40% více energie než běžné nekeramické součásti, čímž zajistí tisíce zapálení.


JEDNODUCHOST: Kompletní a pohodlné ovládání, a to i z pohovky.

Kamna Evolution Line jsou standardně vybavena "dálkovým" rádiovým ovládáním, které umožňuje úplné ovládání všech funkcí kamen. Stejné ovládání může být také použito jako dálkový termostat: ve skutečnosti detekuje teplotu, v níž se nachází a řídí provoz zařízení, dokud          nedosáhne požadované teploty v tomto místě. Výhodou je, že kamna, která pracují tak jak chcete a tak dlouho jak si přejete, můžete snadno a pohodlně ovládat i pohovku.


PRUŽNOST: Maximální flexibilita při řízení komfortu v místnostech

Kombinace desky plošných spojů a rozšiřovací desky systému (na objednávku) umožnuje maximální flexibilitu při řízení systému ústředního topení, s možností regulovat různé teploty v každé místnosti v domě.


INOVATIVNÍ: Vždy v kontaktu se spotřebičem, i když nejste doma.

Ovládejte spotřebič i vzdáleně díky Apps: Total Control App (modul Wi-Fi), aplikaci Easy Access (modul Gsm) a bezdrátového termostatu.

 

EFEKTIVNÍ: Snižuje dobu zpoždění opětného zapálení.

Zvláštní sonda zajišťuje v reálném čase snímání teploty a provozní stav kamen, čímž se snižuje doba opětného zapálení a zajišťuje optimální spalování pelet.

 

PŘIZPŮSOBIVÝ: Snadno nastavte výkon vašeho topného systému.

V topném zařízení je instalováno čerpadlo, které po sepnutí umožňuje cirkulaci vody v otopné systému. Tato nová generace oběhových čerpadel (PWM) kromě zajištění úspor nákladů na elektrickou energii průběžně komunikuje s elektronickou deskou, která poskytuje informace o provozním stavu čerpadla, aby se přizpůsobila požadavkům systému: například když cirkulační jednotka přestane pracovat, spotřebič detekuje anomálie a také se automaticky vypne. Čerpadlo je řízeno automaticky. Možnost přizpůsobení nastavení čerpadla podle požadavků každého systému zajišťuje maximální flexibilitu v oblasti instalace a správy topných obvodů.


Cena:
Velikost kouřovodu v mm
Výkon do vzduchu v kW
Zobrazuji 1-10 z 10
  Peletová kamna MOIRA SP Extraflame teplovzdušná kamna 3,2 - 6,5 kW
  52 100 Kč
  43 058 Kč bez DPH
  52 100 Kč
  43 058 Kč bez DPH
   Peletová kamna ANGELA SP Extraflame teplovzdušná kamna 3,2 - 8 kW
   58 821 Kč
   48 612 Kč bez DPH
   58 821 Kč
   48 612 Kč bez DPH
   • Novinka
   Peletová kamna ELLA Extraflame teplovzdušná kamna 2,5 - 8 kW
   72 710 Kč
   60 091 Kč bez DPH
   72 710 Kč
   60 091 Kč bez DPH
   • Novinka
   Peletová kamna MIETTA Extraflame teplovzdušná kamna 2,5 - 8 kW
   75 980 Kč
   62 793 Kč bez DPH
   75 980 Kč
   62 793 Kč bez DPH
    Peletová kamna WENDY Extraflame teplovzdušná kamna 2,5 - 10
    89 040 Kč
    73 587 Kč bez DPH
    89 040 Kč
    73 587 Kč bez DPH
     Peletová kamna s výměníkem FIANDRA IDRO Extraflame 3,7 - 14,1 do vody
     123 590 Kč
     102 140 Kč bez DPH
     123 590 Kč
     102 140 Kč bez DPH
      Teplovodní krbová vložka na pelety COMFORT IDRO L80 Extraflame
      127 240 Kč
      105 157 Kč bez DPH
      127 240 Kč
      105 157 Kč bez DPH
      ks
       Peletová kamna s výměníkem EVELYNE IDRO Extraflame 4,3 - 15 kW do vody
       136 310 Kč
       112 653 Kč bez DPH
       136 310 Kč
       112 653 Kč bez DPH
       Produktů na stránku 102030
       Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
       Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.