Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sporák FAMILY 3,5 Nordica dvouplášťový 7 kW

  • Novinka

Topí jako kamna, vaří, peče a dlouho vydrží.

Krbový sporák Family 3,5, výkon 7 kW má litinový vnitřek a ocelové oplaštění. Nový typ sporáku vyšel ze základu typu Sovrana. Nový spalovací prostor s... celý popis
Barevné provedení
34 350 Kč
28 388 Kč
bez DPH
ks
Výkon do vzduchu v kW:7
Velikost kouřovodu v mm:120
Účinnost v %:81
Hmotnost v kg:105
Kompletní specifikace

Krbový sporák Family 3,5, výkon 7 kW má litinový vnitřek a ocelové oplaštění.

Nový typ sporáku vyšel ze základu typu Sovrana. Nový spalovací prostor s trojitým spalováním, dvojím zasklením. Vysoká účinnost 81% a nízké emise CO 0,09% jsou úžasné hodnoty. Nízká spotřeba dřeva a malé zanášení komínu jsou hlavní přednosti.

Ten, kdo chce mít rychlé teplo bez akumulace nebo kachlového obložení je na správné adrese. Nové prolisy na čelních panelech, zakulacené prosklení dávají sporáku nový moderní design.  Rukojetě dvířek jsou dřevěné a zamezují popálení při otvírání. Trouba na velký plech má zasklení s ukazatelem teploty.

Trojité ekologické hoření, přikládací dvířka s dvojitým zasklením pro lepší hoření, litinový spalovací prostor s vysouvacím roštem pro lepší odstranění popela. Sporák Family 4,5 je precizní výrobek s dokonalým využitím všech míst v konstrukci. Varná plotna je z litiny, prosklení ohniště a trouby s kontrolním teploměrem . Spodní vysouvací část tvoří prostor pro odkládání paliva a potřeb pro topení.

Regulace primárního i sekundárního vzduchu je doplněna ještě o automatický terciární vzduch. Tato kombinace snižuje emise CO2 a zvýšila účinnost k 81%.

Boční stěny mají vzduchovou mezeru kde se vzduch ohřívá a zlepšuje klima místnosti. Toto teplovzdušné vytápění nepotřebuje žádnou ventilaci aby se ohřály i vzdálené kouty vytápěného prostoru a na chalupách vysušuje vlký vzduch.

Použité materiály a konstrukce ze smaltovaných plechů je určena pro dlouhodobé  použití, vaření, pečení i vytápění s předpokládanou životností 20 a více let.

Základní korpus je sesazen z ocelových smaltovaných plechů, uvnitř a vzadu pozinkovaných pro zamezení koroze. Ohniště a rošt je osazeno litinovými bloky, které se  dají jen těžko poškodit. Litinová plotna je zabroušená pro lepší převod tepla a přímo nad ohništěm je šest  dělených  litinových kruhů pro odstranění prasknutí. Všechna dvířka jsou osazená na precizních  pantech  s vratným perem  a je jasné, že i dlouhodobý provoz je nepoškodí!  Celá trouba  je oboustraně potažená porcelánovým smaltem, takže je uvnitř vždy hygienická a povrch je odolný proti propálení. Trouba vedle ohniště má ve dvířkách  integrovaný teploměr pro rychlou kontrolu teploty na pečení. Tím že v ohništi instalovaný posuvný rošt je možno topit nejen dřevem ale i uhelnými briketami a velký popelník umožňuje topit nepřetržitě i několik dní. Kulatá madla a ochranný rám kolem celého sporáku je chromovaný. Pro ty, kteří preferují nižší cenu ale chtějí mít krbové prosklení, rychlý nástup tepla a ohřev místnosti až do posledního koutu je to ten správný typ. Barevné provedení hnědé, kapučino, bílé a černé dává možnosti vybrat si co se vám líbí.

Pro toho, kdo vyřaduje kvalitní sporák s dlouhou životností, krbovým prosklením a příjemné vytápění konvekčním teplem je na správné adrese.

Jednou koupí a pak jen čistí a o nic jiného se nestará!

 

TERMÍN DODÁNÍ 2 AŽ 10 DNŮ

 

PROTOŽE PRODÁVÁME VÝROBKY NORDICA JIŽ 25 LET, MŮŽEME VÁM POSKYTNOUT VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE.

NAŠE ZKUŠENOSTI JSOU ZÁRUKOU ODBORNÉHO PRODEJE.

NA VŠECHNY VÝROBKY DODÁVÁME NÁHRADNÍ DÍLY A PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS. GARANTUJEME DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH  DÍLŮ 10 LET PO UKONČENÍ VÝROBY DANÉHO TYPU.

V PŘÍPADĚ INSTALACE VÝROBKU NAŠÍ FIRMOU JE KONEČNÁ CENA DANĚNA 15% DPH. TÍM UŠETŘÍTE 6 % Z DPH. PODMÍNKOU JE DOPRAVA, INSTALACE A PŘIPOJENÍ NA KOMÍN.

PŘEDÁNÍM PROHLÁŠENÍ O VLASTNOSTECH KAMEN A KOUŘOVODŮ, DEKLARUJEME BEZPEČNÉ PŘIPOJENÍ, KTERÉ JE UZNÁVÁNO PŘI POVINNÝCH REVIZÍCH SPALINOVÝCH CEST.

JSME SCHOPNI PŘIPOJIT I TEPLOVODNÍ PRODUKTY NA SYSTÉM ÚSTŘEDNÍHO VYTÁPĚNÍ A VYREGULOVÁNÍ SOUSTAVY.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE  NA  INFO@TOP-EL.CZ.

PŘIPRAVÍME VÁM NABÍDKU. PRO URYCHLENÍ VYŘÍZENÍ POPTÁVKY, NÁM ZAŠLETE INFORMACE O VELIKOSTI VSTUPU DO KOMÍNA,  PRŮMĚRU KOMÍNA, TYPU PODLAHY A HOŘLAVÝCH MATERIÁLECH V MÍSTĚ INSTALACE. PŘI INSTALACI TEPLOVODNÍCH VÝROBKŮ FOTOGRAFIE PŘIPOJENÍ NA SYSTÉM ÚT A PŘIPOJOVACÍ ROZMĚRY ŠROUBENÍ.

Parametry
Výkon do vzduchu v kW7
Spotřeba paliva v kg/h2,0
Velikost kouřovodu v mm120
Vývod kouřovoduhorní, zadní
Účinnost v %81
Hmotnost v kg105
Výhřevnost prostoru při zateplení 35W/1m3215
Velikost externího vzduchu v mmbez přímého napojení
Výška v mm853
Šířka v mm964
Hloubka v mm642
Typ spalováníTřístupňové ekologické
Obkladsmaltovaný plášť
Konstrukce spalovacího prostoruCelolitinové
Typ roštuvýsuvný
PopelníkVyjímatelný
Velikost polen v mm300
Palivodřevo, dřevěné brikety
Rozměr vstupního otvoru do spalovacího prostoru v mm217x190
Rozměry spalovacího prostoru v mm220x200x400
Rozměry trouby v mm330x295x415
Přenos teplakonvekce
Doporučený tah komínu v Pa12
Výstupní teplota spalin v °C227
Emise CO (při 13% O2) v %0,09
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.