Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Blog-co nevíte o kamnech NORDICA

Od roku 1996 kdy jsme do české republiky poprvé dovezli kamna a sporáky Nordica uplynulo mnoho času.  Stále jsem  v čele společnosti TOP-EL. spol.s.r.o. a chci se s vámi podělit ze zkušenostmi s těmito kvalitními výrobky.

Bohužel i sebelepší výrobek při nespávném používání se může poškodit. Chci se podělit s informacemi z instalací, oprav a používání správného i nesprávného. Mám mnoho fotografií, takže se těšte na zajímavé články.

Budu rád když vstoupíte do diskuse nebo jiné komunikace a tím i  ostatní získají nové poznatky.

Děkuji Jiří Čihák

Nejnovější články

Peletová kamna Extraflame vytápí domov i firmu.
Nová peletová kamna Extraflame Fiandra je komplexně vybavený "kotel" pro instalaci do domu bez ztráty tepla vedením z kotelny, nebo sklepa. Instalací v obytném protoru získáte krb, kotel a krásný kus nábytku.
Krbová kamna
07.09.2018
Krbová kamna
Krbová kamna s troubou OMBRETA si nachází stále více spokojených zákazníků. Spojení malého krbu, topení dřevem a funkční trouba je velkou předností. Kdo si jednou vyzkouší jaké je pečení v troubě na dřevo chce to mít stále.
Krbové sporáky -kuchyňské
Elektrokotel, propanbutanový kotel, to vše je velmi drahé vytápění. Jako náhradu lze instalovat do kuchyně sporák, který vytápí do ústředního topení. Naše poslední instalace je v kamenné chalupě, kde se topí propanbutanovým kotlem. Provoz je velmi drahý a v budoucnu není plánovaná plynofikace.
Krbová kamna
07.09.2018
Krbová kamna
Sálavá kamna Nordica Major nejrychleji ohřejí prostor při příjezdu na chaty, chalupy i starší domy.
Krbové sporáky -kuchyňské
Prodej sporáků NORDICA má již 25 letou tradici. Od základních typů Romantica, kachlových ROSA, litinových SUPREMA až po moderní nerezové PADOVA.
Článků na stránku 102030
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.