Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. KRBOVÁ KAMNA LA NORDICA
  3. Krb ASTRID s boční prosklením a přikládáním z druhé strany 9,2 kW.

Krb ASTRID s boční prosklením a přikládáním z druhé strany 9,2 kW.

Moderní sestava krbu, která se nemusí obezdívat. Při bočním přikládání krb nekouří a nic nepadá ven.

Moderní krb širokoúhlého prosklení o šířce  80 cm s rohovým prosklením, přikládáním dvířky z boku a možností připojení externího vzduchu postavený z... celý popis
69 990 Kč
57 843 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1
Výkon do vzduchu v kW:9,2
Velikost kouřovodu v mm:160
Účinnost v %:78
Hmotnost v kg:214
Kompletní specifikace

Moderní krb širokoúhlého prosklení o šířce  80 cm s rohovým prosklením, přikládáním dvířky z boku a možností připojení externího vzduchu postavený za půl hodiny!

Tento inovativní krb má řadu výhod. Předně je celý smontován v továrně a jede na paletě. Instaluje se přímo na místě sundáním z palety a připojením na komín. Snadnou záměnou bočních panelů, lze volit přikládání z leva nebo naopak. Instalace externího vzduchu je možná o velikosti 100 až 120 mm a standartně je v noze zezadu ale může být provedena také ze spoda podlahy. Hlavní výhodou je ale přikládání dvířky z boku. Otvíráním malých dvířek se zcela eliminuje vypadávání popela a jakéhokoliv kouření do místnosti. To je podstatný rozdíl proti otvírání čelních velkých dvířek! Krbové prosklení má sklo instalované vně, takže zakrývá litinový rám a tvoří lesklý moderní prvek. Přikládací bok je také lesklý,černý a smaltovaný. Na horní části je položená mastková deska snižující teplotu aby nedošlo k popálení ale také jako akumulátor tepla. Váha 214 kg je mnohem lehčí jak stavěný krb a když se postaví na dlažbu nemusí se nijak tžepelně izolovat. Přestože je to krb, tím že má viditelné kouřové trubky je kontrola a čištění snadné a nemusí být prováděna kontrola kominíkem a tím se dá  ušetřit.

 

TERMÍN DODÁNÍ 2 AŽ 10 DNŮ

 

PROTOŽE PRODÁVÁME VÝROBKY NORDICA JIŽ 25 LET, MŮŽEME VÁM POSKYTNOUT VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE.

NAŠE ZKUŠENOSTI JSOU ZÁRUKOU ODBORNÉHO PRODEJE.

NA VŠECHNY VÝROBKY DODÁVÁME NÁHRADNÍ DÍLY A PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS. GARANTUJEME DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH  DÍLŮ 10 LET PO UKONČENÍ VÝROBY DANÉHO TYPU.

V PŘÍPADĚ INSTALACE VÝROBKU NAŠÍ FIRMOU JE KONEČNÁ CENA DANĚNA 15% DPH. TÍM UŠETŘÍTE 6 % Z DPH. PODMÍNKOU JE DOPRAVA, INSTALACE A PŘIPOJENÍ NA KOMÍN.

PŘEDÁNÍM PROHLÁŠENÍ O VLASTNOSTECH KAMEN A KOUŘOVODŮ, DEKLARUJEME BEZPEČNÉ PŘIPOJENÍ, KTERÉ JE UZNÁVÁNO PŘI POVINNÝCH REVIZÍCH SPALINOVÝCH CEST.

JSME SCHOPNI PŘIPOJIT I TEPLOVODNÍ PRODUKTY NA SYSTÉM ÚSTŘEDNÍHO VYTÁPĚNÍ A VYREGULOVÁNÍ SOUSTAVY.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE  NA  INFO@TOP-EL.CZ.

PŘIPRAVÍME VÁM NABÍDKU. PRO URYCHLENÍ VYŘÍZENÍ POPTÁVKY, NÁM ZAŠLETE INFORMACE O VELIKOSTI VSTUPU DO KOMÍNA,  PRŮMĚRU KOMÍNA, TYPU PODLAHY A HOŘLAVÝCH MATERIÁLECH V MÍSTĚ INSTALACE. PŘI INSTALACI TEPLOVODNÍCH VÝROBKŮ FOTOGRAFIE PŘIPOJENÍ NA SYSTÉM ÚT A PŘIPOJOVACÍ ROZMĚRY ŠROUBENÍ.

Spotřeba 2,7 kg/hod  je velmi malá ale výkon může být až 9,2kW/hod při účinnosti 78%.

Hlavní předností je také optimalizované spalování pro co nejnižší emise oxidu uhlíku CO a prachových částic, které se budou od r.2015 kontrolovat. Velikost odkouření jen 160 mm je standartem utohoto výrobku. Když se použijí na odkouření smaltované černé trubky, vznikne celek vysoké kvality, který nebude měnit barvu, je bezúdržbový.

Protože je tento výrobek na trhu ojedinělý, když budete vybírat musíte použít vaši invenci a představivost. Můžeme ale konstatovat, že topí báječně, krásně vypadá a bude přinášet radost do domova.

Parametry
Výkon do vzduchu v kW9,2
Spotřeba paliva v kg/h2,7
Velikost kouřovodu v mm160
Vývod kouřovoduhorní
Účinnost v %78
Hmotnost v kg214
Výhřevnost prostoru při zateplení 35W/1m3264
Velikost externího vzduchu v mm120
Výška v mm984
Šířka v mm758
Hloubka v mm550
Typ spalováníTřístupňové
Obkladkámen
Konstrukce spalovacího prostoruLitina
Typ roštuPevný
PopelníkVyjímatelný
Velikost polen v mm300
Palivodřevo, dřevěné brikety
Rozměr vstupního otvoru do spalovacího prostoru v mm540x224
Rozměry spalovacího prostoru v mm605x290x360
Přenos teplakonvekce
Doporučený tah komínu v Pa12
Hmotnostní průtok spalin v g/s10,4
Výstupní teplota spalin v °C280
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.